FLORA&CO torebka damska klasyczna sztywna trapez mała V404 czarna
Opis
Torebka damska marki FLORA&CO w kolorze CZARNYM. Wykonana została z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Torebka zamykana jest na suwak. Posiada długie rączki oraz długi i regulowany pasek, dzięki czemu możesz ją wygodnie nosić w ręku i na ramieniu.
Dane techniczne
| Kod producenta | K9179 |
| Materiał dominujący | syntetyk |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | klasyczna |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | tak |
| Długość paska | 125 cm |
| Cechy paska | odpinany, regulowany |
| Liczba komór | 2 |
| Cechy wnętrza | w środku przegroda zamykana na suwak + kieszonka na suwak + kieszonka na telefon i dokumenty |
| Dodatkowe informacje | z tyłu znajduje się kieszonka zamykana na suwak + z przodu znajdziesz uchwyt (srebrne oczko) do zaczepienia kluczy lub ozdobnego breloczka |
| Szerokość na górze | 32 cm |
| Szerokość na dole | 28 cm |
| Wysokość z uchwytami | 46 cm |
| Wysokość bez uchwytów | 23 cm |
| Wysokość uchwytów | 23 cm |
| Szerokość podstawy | 12 cm |