KOSMETYCZKA męska saszetka torba podróżna V390 szara
Opis
Męska kosmetyczka polskiej produkcji w kolorze szarym. Wyprodukowana z dbałością o szczegóły z najwyższej jakości tworzywa wodoodpornego. Jest bardzo pojemna i funkcjonalna. Posiada uchwyt do zawieszenia lub noszenia w ręku. Posiada jedną, pojemną komorę oraz jedną kieszeń z przodu zamykaną na suwak.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | tkanina |
| Płeć | produkt męski |
| Rodzaj | biodrowa |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | inne |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Dodatkowe informacje | z przodu kieszonka zamykana na suwak |
| Szerokość | 25 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość podstawy | 10 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |