VERA PELLE torebka damska zamszowa listonoszka z paskiem na ramię V310 czerwona
Opis
Włoska skórzana listonoszka marki VERA PELLE ITALY w kolorze CZERWONYM. Torebka wyprodukowana została we Włoszech z najwyższej jakości, pięknie pachnącej i miłej w dotyku skóry naturalnej zamszowej z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zamykana jest na praktyczny suwak a w środku posiada jedną komorę wykończoną solidną podszewką. W środku dodatkowo na bocznej ściance znajdziesz praktyczną kieszonkę na telefon komórkowy, portfel lub inne drobiazgi. Z przodu torebki znajduje się dodatkowa, duża kieszeń zamykana na suwak. Do głównego zamka torebki przyczepiony jest ozdobny frędzelek służący do wygodnego otwierania. Mimo niedużych rozmiarów listonoszka jest stosunkowo pojemna i bardzo praktyczna. Można ją wygodnie nosić w ręku lub na ramieniu, dzięki dołączonemu dodatkowemu długiemu i regulowanemu paskowi. Będzie pasowała do niemal każdej codziennej stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna zamszowa |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 125 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na tel. i dokumenty |
| Dodatkowe informacje | z przodu kieszonka na suwak |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość podstawy | 9 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |