VERA PELLE torebka damska zamszowa listonoszka z łańcuszkiem V171 jasna niebieska
Opis
Włoska torebka damska typu listonoszka, znanej i cenionej marki VERA PELLE ITALY w kolorze JASNONIEBIESKIM. Wyprodukowana została z najwyższej jakości skóry naturalnej zamszowej. Torebka posiada długi złoty łańcuszek, dzięki czemu możesz ją wygodnie nosić na ramieniu. Posiada dwie niezależne komory zamykane na suwak oraz jedną w środku zamykana na magnesik.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna zamszowa |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | złoty |
| Zapięcie | zamek + magnes |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 114 cm |
| Cechy paska | długi łańcuszek |
| Liczba komór | 3 |
| Cechy wnętrza | w środku kieszonka na suwak |
| Szerokość | 24 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość podstawy | 10 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |