VERA PELLE torebka damska skórzana listonoszka z łańcuszkiem na ramię V144 kremowa
Opis
Torebka damska listonoszka marki VERA PELLE ITALY w kolorze KREMOWYM. Wykonana została z najwyższej jakości skóry naturalnej.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | wizytowy |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | złoty |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 125 cm |
| Cechy paska | odpinany łańcuszek |
| Liczba komór | 1 |
| Szerokość | 16 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość podstawy | 8 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |