VERMARI torebka skórzana eko listonoszka na ramię pikowana V101 grafitowa
Opis
Torebka listonoszka marki VERMARI w kolorze GRAFITOWYM i okuciami w kolorze ZŁOTYM. Wyprodukowana została z najwyższej jakości pikowanej skóry ekologicznej. Listonoszka została uszyta uszyta z dbałością o najmniejszy detal. Główna komora zamykana jest na suwak. Dodatkowo z przodu znajdziesz kolejną kieszeń zamykaną na suwak. Jednokomorowy środek wykończony jest miłą w dotyku podszewką. Listonoszka posiada dodatkowo długi i regulowany pasek do noszenia na ramieniu.
Dane techniczne
| Kod producenta | VRM010-GRAY1GOLD |
| Materiał dominujący | skóra ekologiczna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt uniseks |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | pikowany |
| Kolor okuć | złoty |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 130 cm |
| Cechy paska | regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku miła w dotyku podszewka |
| Dodatkowe informacje | z przodu kieszonka zamykana na suwak |
| Szerokość | 16 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość podstawy | 5 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |