VERA PELLE torebka damska skórzana listonoszka z paskiem na ramię V030 ciemna szara
Opis
Torebka damska listonoszka marki VERA PELLE ITALY w kolorze CIEMNOSZARYM. Wykonana została z najwyższej jakości skóry naturalnej. Torebka posiada długi i regulowany pasek, dzięki czemu możesz ja wygodnie nosić na ramieniu. Główna klapa zamykana jest na magnesik a środek na suwak. Środek wykończony jest wysokiej jakości podszewką. Dodatkowo w środku znajdziesz praktyczną kieszonkę zamykaną na suwak. Z tyłu torebki znajduje się dodatkowa kieszeń zamykana na suwak.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | zamek + magnes |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 135 cm |
| Cechy paska | regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak |
| Dodatkowe informacje | z tyłu kieszonka na suwak |
| Szerokość | 22 cm |
| Wysokość | 17,5 cm |
| Szerokość podstawy | 7 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |