VEZZE torebka damska skórzana listonoszka kroko z paskiem na ramię V022 kremowa
Opis
Skórzana torebka damska, listonoszka znanej i cenionej marki VEZZE w kolorze KREMOWYM. Wyprodukowana została we Włoszech z najwyższej jakości, pięknie pachnącej i miłej w dotyku skóry naturalnej. Torebka posiada srebrne okucia oraz solidny, długi i regulowany pasek, dzięki czemu idealnie dopasujesz ją do swojego wzrostu i preferencji. Główna komora torebki zapinana jest na solidny suwak. Środek wykończony jest wysokiej jakości podszewką oraz przedzielona jest w pół kieszenią zamykaną na suwak, dzięki czemu mamy do dyspozycji w środku 2 oddzielne i pojemne komory. Poprawia to w utrzymaniu w torebce porządku. Dodatkowo w środku znajduje się praktyczna kieszonka zamykana na suwak oraz nieduża kieszonka bez zapięcia na telefon lub dokumenty. Z przodu posiada wykończenie na modny wzór kroko, co dodaje jej uroku i atrakcyjności oraz posiada pojemną i praktyczną kieszeń zamykaną na suwak. Z tyłu również znajdziemy kieszonkę na suwak. Jest niezwykle stylowa i niepowtarzalna, co nada Twojej stylizacji niesamowitego charakteru. Dzięki wysokiej jakości wykonania będzie gwarancją świetnego i oryginalnego wyglądu oraz pozwoli na długotrwałe jej użytkowanie.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | zwierzęcy |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 125 cm |
| Cechy paska | regulowany |
| Liczba komór | 2 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka zamykana na suwak + kieszonka na telefon i dokumenty |
| Dodatkowe informacje | z przodu kieszonka na suwak + z tyłu kieszonka na suwak |
| Szerokość | 25 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość podstawy | 7 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |