VERA PELLE torebka zamszowa damska shopper worek boho z frędzlami V007 granatowa
Opis
Skórzana torebka typu shopper marki VERA PELLE ITALY w kolorze GRANATOWYM. Wyprodukowana została we Włoszech z najwyższej jakości, pięknie pachnącej i miłej w dotyku skóry naturalnej zamszowej. Torebka zapinana jest na magnesik i posiada długie i solidne rączki, dzięki czemu bez trudu można ją nosić również na ramieniu. Torebka jest jednokomorowa a środek jest surowy. Przód torebki ozdabiają długie frędzle w stylu boho. Jest niezwykle stylowa i niepowtarzalna, co nada Twojej stylizacji niesamowitego charakteru.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna zamszowa |
| Wielkość | duża (mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | shopper |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | magnes |
| Nóżki ochronne | nie |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | środek surowy |
| Dodatkowe informacje | z przodu długie i ozdobne frędzle |
| Szerokość | 44 cm |
| Wysokość z uchwytami | 54 cm |
| Wysokość bez uchwytów | 35 cm |
| Wysokość uchwytów | 19 cm |
| Szerokość podstawy | 17 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |