GALLANTRY torebka damska listonoszka chlebak duża z frędzelkami i paskiem na ramię U85 czarna
Opis
Torebka damska listonoszka marki GALLANTRY w kolorze CZARNYM. Wykonana została z najwyższej jakości skóry ekologicznej. Przednia klapa zamykana jest na magnesik a środek zamykany jest na solidny suwak. Środek wykończony został wysokiej jakości podszewką. Posiada długi i regulowany pasek, dzięki czemu można ją nosić wygodnie na ramieniu i dostosować do własnych preferencji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra ekologiczna |
| Wielkość | duża (mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Zapięcie | zamek + magnes |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 130 cm |
| Cechy paska | regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak + kieszonka na tel. i dokumenty |
| Dodatkowe informacje | z tyłu dodatkowa kieszonka zamykana na suwak |
| Szerokość | 32 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość podstawy | 11 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |