MAXFLY portfel damski skórzany kroko z suwakiem P184 czarny
Opis
Damski portfel znanej i cenionej na rynku europejskim marki MAXFLY w kolorze CZARNYM. Portfel wykonany został z najwyższej jakości skóry naturalnej z wytłoczonym wzorem. Portfel zapinany jest na magnesik a środek portfela został zaprojektowany tak, abyś mogła zmieścić wszystko, czego na co dzień potrzebujesz. Wewnątrz znajdziesz m.in. zakładki na karty płatnicze oraz kieszeń na zdjęcie. Dodatkowo w portfelu znajdują się tradycyjne sekcje na banknoty i monety. Wnętrze obszyto podszewką, która chronić będzie skórę przed uszkodzeniami. Portfel zapakowany jest w eleganckie pudełko, dzięki czemu idealnie nada się również jako prezent na szczególną okazję dla najbliższej Ci osoby.
Dane techniczne
| Kod producenta | B035# |
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Płeć | damska |
| Typ | portfel |
| Orientacja | pozioma |
| Wielkość | średni |
| Styl | miejski/casual |
| Zamknięcie | magnes |
| Wzór | zwierzęcy |
| Ilość przegródek na karty | 6-10 |
| Kolor okuć | złoty |
| Kieszeń na monety | zapinana na suwak |
| Ochrona RFID | nie |
| Pudełko | tak |
| Dowód rejestracyjny | mieści |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Grubość | 4 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |