VERMARI nerka eko skórzana saszetka biodrówka pikowana N152 ciemna szara
Opis
Solidna i elegancka saszetka typu nerka marki VERMARI w kolorze CIEMNOSZARYM. Wykonana została bardzo starannie z wysokogatunkowej pikowanej skóry ekologicznej. Saszetka posiada srebrne okucia a na froncie saszetki znajduje się eleganckie logo marki. Posiada główną komorę oraz dodatkową tylną kieszeń - obie zamykane na suwak, dzięki czemu bez trudu uporządkujesz w niej swoje prywatne rzeczy. Nerka posiada długi i regulowany w obwodzie pasek (w zakresie 80-120 cm). Dzięki swoim wymiarom jest bardzo pojemna i praktyczna, bez trudu zmieścisz w niej telefon, portfel, klucze oraz inne potrzebne drobiazgi. Jest bardzo wygodna w noszeniu i funkcjonalna, idealna do pracy, czy użytku codziennego. Świetnie sprawdzi się do szkoły, w pracy, na wycieczki, biegi, czy jazdę rowerem.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra ekologiczna |
| Płeć | produkt uniseks |
| Rodzaj | biodrowa |
| Wzór dominujący | pikowany |
| Kolor okuć | srebrne |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Szerokość | 27 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość podstawy | 6 cm |
| Obwód minimalny | 80 cm |
| Obwód maksymalny | 120 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |