Menu
Bestsellery
NERKA saszetka biodrówka torebka damska polska neonowa N078 zielona
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
24 h
Opis
Nerka, saszetka damska w kolorze ZIELONYM NEONOWYM.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | tkanina |
| Płeć | produkt damski |
| Rodzaj | biodrowa |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | inne |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Szerokość | 27 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Obwód minimalny | 74 cm |
| Obwód maksymalny | 116 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki: