ALBATROSS portfel skórzany podkówka na bilon M018 bordowy
Opis
Portfel podkówka na bilon znanej i cenionej na rynku europejskim marki ALBATROSS w kolorze BORDOWYM. Portfel wykonany został z najwyższej jakości skóry naturalnej. Portfel ma zaokrąglone boki i zamykany jest na paseczek z zatrzaskiem. Z przodu portfela znajduje się wytłoczone eleganckie logo a środek wykończony został estetyczną podszewką. W środku znajduje się dodatkowa kieszonka z klapką. Portfel zapakowany jest w elegancki woreczek z logo marki.
Dane techniczne
| Kod producenta | ALB-HS01-DR |
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Płeć | uniseks |
| Typ | bilonówka |
| Orientacja | pozioma |
| Wielkość | mały |
| Styl | miejski/casual |
| Zamknięcie | zatrzask |
| Wzór | bez wzoru |
| Kolor okuć | srebrny |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Grubość | 2 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |