BELTIMORE etui skórzane płaskie na karty legitymację dokumenty slim J006 granatowe
Opis
Eleganckie i praktyczne etui skórzane marki BELTIMORE w kolorze GRANATOWYM. Wyprodukowane zostało bardzo starannie z dbałością o najmniejsze szczegóły z najwyższej jakości, miękkiej w dotyku i pachnącej skóry naturalnej. Z przodu etui na dole znajduje się odciśnięte logo marki. Etui jest płaskie typu slim, dzięki czemu z powodzeniem włożysz je do kieszeni eleganckich spodni, czy do marynarki. W środku znajdziemy oddzielne miejsca na dowód rejestracyjny, legitymację szkolną czy np. karty płatnicze. Dodatkowo etui posiada wszyte 6 przeźroczystych kieszonek na dodatkowe dokumenty. Duża liczba kieszonek sprawia, że etui może służyć również jako płaski portfel. Dodatkowym plusem jest dołączone do zestawu sztywne pudełko z logo marki, dzięki czemu idealnie się nada również jako prezent dla najbliższej osoby.
Dane techniczne
| Kod producenta | G95 |
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Płeć | produkt unisex |
| Rodzaj | na dokumenty |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Szerokość | 8,5 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Głębokość | 1 cm |