VERA PELLE torebka damska zamszowa shopper z kółkami i paskiem na ramię V699 brązowa
Opis
Torebka damska typu shopper znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze KONIAKOWEGO BRĄZU. Uszyta została bardzo starannie z najwyższej jakości i przyjemnej w dotyku włoskiej skóry zamszowej. Torebka posiada długie rączki, dzięki czemu można ją wygodnie nosić w ręku i na ramieniu. Torebka posiada dodatkowo odpinany i regulowany pasek, dzięki czemu można ją nosić na wiele sposobów. Torebka posiada ozdobne kółka i okucia w kolorze złotym oraz zamykana jest na suwak. Jednokomorowy środek wykończony został podszewką. W środku dodatkowo znajduje się praktyczna kieszeń zamykana na suwak. Torebka jest bardzo pojemna i praktyczna w codziennym użytkowaniu.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna zamszowa |
| Wielkość | duża (mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | shopper |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | złoty |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 120 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak |
| Dodatkowe informacje | ozdobne kółka |
| Szerokość | 38 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Wysokość uchwytów | 18 cm |
| Szerokość podstawy | 15 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |